Що можна тренувати в квест кімнаті?

Дуже багато хто сьогодні намагається провести час з користю. Щоб було не тільки весело і цікаво, але і дійсно корисно. Це як похід в театр – не тільки видовище і приємні враження від хорошої гри акторів, а й можливість познайомитися з творчістю автора п’єси, баченням режисера, дізнатися театральну новинку. Квест кімната – це не тільки розвага, це ще й «прокачування» багатьох умінь, які стануть в нагоді в подальшому житті.

Що тренуємо?

Якщо Ви збираєтеся в квест кімнату в Запоріжжі, значить, прагнете не просто підняти собі настрій, але і дізнатися нове, подумати, розвинути певні навички та вміння.

DSC_0815 Що можна тренувати в квест кімнаті?

  1. Щоб знайти вихід в квест кімнаті, не потрібно нічого гуглити або приходити в рум з книгами. Вся інформація є в самій квест кімнаті, і тільки в ній потрібно її шукати. Паралельно Ви можете дізнатися те, що до цього не знали: певні факти, події, що стосуються тематики кімнати.
  2. Організатори створювали завдання таким чином, щоб можна було подумати, проаналізувати. Порівняйте, чи в однаковому напрямі Ви мислите з організаторами або доходите до розгадки іншими методами, чи потрібні Вам підказки. Завдання не завжди йдуть лінійно, можна розгадувати головоломки в паралель одна одній. Всі завдання відрізняються, але пов’язані між собою. Загальна картина, яка складається при проходженні, дає можливість відшукати спосіб вийти з кімнати.
  3. Квест кімната – це можливість прокачати навички комунікації з іншими учасниками і взагалі, в цілому. Якщо Ви останнім часом спілкуєтеся тільки на рівні «привіт-до побачення», а в основному на роботі спілкуєтеся за допомогою месенджера, квест кімната допомагає зануритися в нестандартну цікаву ситуацію, з якої необхідно вийти з честю, а для цього потрібно спілкуватися з іншими учасниками і вирішувати загальну проблему.
  4. Кмітливість, логіка, уява. Якщо квест кімната за книгою або фільмом, варто подумати, а як би вчинив герой на Вашому місці, як знати, може, організатори враховують таку можливість. Потрібно подумати, як зіставити знайдені в кімнаті предмети, від чого вони, чим можуть допомогти в пошуку виходу? Як застосувати? Куди ведуть двері або вони для декорації? Ключ покликаний заплутати або відкрити замок? Потрібно пам’ятати, скільки часу залишилося.

Крім цього, квест кімната дарує гарний настрій, а фотографія, зроблена після проходження, дасть можливість надовго запам’ятати пригоду.