Що можна сказати про людину, яка любить квест кімнати?

Квести сьогодні любить багато хто. Про популярність цієї розваги годі й казати. Квест рум призначений для людей будь-якого віку, від школярів до пенсіонерів. Однак загальний портрет цінителя такого роду розваг можна скласти.

Любитель квестів: який він?

Цінителі квестів, без сумніву, люди креативні і оригінальні, які не звикли веселитися весь час однаково. Їм вже давно набридли стандартні розваги на зразок кафе, атракціонів і походів в кіно. Вони знають, що індустрія відпочинку і проведення дозвілля просунулася далеко вперед. Їм не потрібно пояснювати, що таке квести, тому що:

589344_main Що можна сказати про людину, яка любить квест кімнати?

  • вони і так це знають;
  • якщо не знають, віддадуть перевагу тому, щоб піти і дізнатися;
  • і ще когось запросять з собою.

Любитель квестів – різнобічна людина. Він може бути кіноманом або книголюбом. У багатьох любов до квестів почалася з того, що десь вони побачили знайомі імена і назви, а потім виявилося, що це тема квест кімнати. Наприклад, це можуть бути:

  • цінителі Поттеріани;
  • любителі Кінга;
  • ті, що чекають наступного сезону «Ігри престолів»;
  • ті, що прагнуть розшифрувати послання Льюїса Керрола, приховане в «Алісі в країні чудес»;
  • люди, які це все читали, люблять і хочуть побувати в шкурі головних героїв.

Любителі квестів багато знають, але навіть якщо не знають, вся інформація буде всередині кімнати, так що гуглити їм не доведеться. Зате та інформація, з якою вони зазвичай стикаються, здається їм чи не здається, а дійсно є знайомою. А так завжди цікавіше, коли є зачіпка, ніж жодної.

Любителі квестів шукають завдання для мозку. Вони прагнуть «прокачувати» навички та вміння, розвивають фантазію, уяву, кмітливість. Різні завдання, головоломки, загадки – все це вони люблять, цінують і поважають.

Любителі квестів комунікабельні. Вони хочуть спілкуватися, шукають спілкування. Однак серед них трапляються і інтроверти, просто вони шукають спілкування після довгої перерви і з людьми, з якими їм комфортно спілкуватися.

Любителі квестів моніторять новинки в цій сфері. Швидше за все, у багатьох кімнатах вони вже побували і шукають щось новеньке. Вони шукають не тільки нові теми кімнат, але і новий формат.

Любителям квестів є, до чого прагнути. Вони відвідують кімнати не тільки у свята, а й просто в хороший вечір, не тільки, коли робити нічого, а йдуть туди цілеспрямовано, заздалегідь записуючись на вільний час, чого і всім іншим бажають.