Що робити, якщо … Інструкція по квест кімнаті

Квест кімнати в Запоріжжі або будь-якому іншому місті відрізняються тематикою і головоломками, але є деякі загальні правила, дотримання яких дозволить здобути перемогу, тобто своєчасно знайти вихід.

 1. Якщо Ви перший раз, організатори обов’язково ознайомлять Вас з правилами поведінки, з тим, що можна чіпати в румі, а що ні, прикладати чи зусилля і наскільки, на що звертати увагу, а на що ні. Втім, якщо другий – теж.
  kvest-tyurma-300x200 Що робити, якщо ... Інструкція по квест кімнаті
 2. Якщо Ви не можете вибрати тему, порадьтеся спочатку з організаторами, що вони взагалі можуть запропонувати, а потім проголосуйте всією компанією. А щоб такого питання взагалі не виникло на місці, забронюйте квест кімнату заздалегідь.
 3. Якщо Ви хочете відвідати квест кімнату, створену за мотивами літературного твору або фільму, можете почитати і подивитися, але це необов’язково, і якщо Ви не читали і не дивилися, нічого страшного. Вся інформація все одно в квест кімнаті, і гугл не знадобиться.
 4. Якщо Ви не знаєте, що робити, попросіть підказку у організаторів. Втім, якщо час ще є, можете подумати, порадитися між собою. Тільки коли всі методи вже випробувані, попросіть підказку у творців квесту, вони не відмовлять.
 5. Якщо щось не діє, а має, наприклад, не відкривається дверцята, яка за ідеєю і сценарієм квест кімнати повинна, то найбільш вірогідна версія: напевне, все-таки Вам здається, що вона повинна відкриватися, а на ділі немає. Але іноді буває (це велика рідкість) збій механізму. У цьому випадку теж потрібно звернутися до організаторів. У даній ситуації Вам повинні зробити знижку. Але повторимося: це буває рідко; швидше за все, особливо якщо квест лінійний, завдання, до якої Ви пішли, вирішувати ще рано. Вирішіть попередню, і скринька, як то кажуть, відкриється.
 6. Якщо залишилося мало часу, не панікуйте. Попросіть організаторів прямим текстом сказати Вам, що робити, і уточніть, скільки часу залишилося. Може, часу ще стільки, що вистачить пройти головоломки ще раз.
 7. Якщо Ви не встигли, не турбуйтеся. Це привід прийти ще раз. Подумайте, чому Вам не вистачило часу, може бути, Ви дуже зациклилися на одному завданню, може, відволікалися.
 8. Якщо Ви вийшли вчасно, пишаєтеся собою і своєю командою.
 9. Якщо Ви взагалі прийшли в квест кімнату, зробіть загальну фотографію на пам’ять.
 10. Якщо Вам сподобалося, приходьте ще.

Ці нескладні правила допоможуть Вам отримати море позитивних вражень від проходження квест кімнати.