Чого чекати в квест кімнаті?

Досвідчені квестомани вже знають, як влаштована стандартна квест кімната. Однак якщо Ви перший раз відвідуєте рум, напевно задаєтесь питанням: «А що ж там усередині? Ну, ось ввійшли ми, і що далі. Час йде, що робити – незрозуміло». Будьте спокійні. Основну інформацію Вам розкажуть організатори: як себе вести, що чіпати, а що ні, до чого прикладати зусилля і прикладати їх взагалі. А ми дамо ще кілька порад.

taboo_quest_staruha_photo1-300x202 Чого чекати в квест кімнаті?

  1. У квест кімнаті не треба панікувати, навіть якщо час закінчується. Зрештою, Ви ж не корову програєте. Це розвага, яка повинна приносити задоволення. Але якщо Ви припускаєте, що в критичній ситуації можете запанікувати, варто стежити за часом, дивитися, скільки залишилося, щоб розуміти, де варто поквапитися.
  2. Зрозуміло, якщо ви пішли в кімнату «Склеп» або «Будинок маніяка», будьте готові до інтер’єру, антуражу, що може злякати, і взагалі похмурій атмосфері в цілому. Ви ж розумієте, що кімнати з такими назвами навряд чи будуть витримані в рожевих тонах. Якщо страх все-таки сильніший, виберіть кімнату не в стилі хоррор, а, наприклад, за яким-небудь твором.
  3. Будьте готові до того, що, можливо, не будете знати в процесі проходження, куди рухатися далі. Це не страшно. Є підказки, головне – не соромитися їх просити. У цьому, мабуть, криється головна заковика. Дуже багато гравців бояться, не хочуть, соромляться з різних причин просити підказки у організаторів. Найчастіше вони тягнуть до останнього. А потім виявляється, що час закінчується, і треба терміново щось робити.
  4. У квест кімнаті не буде інформації, яка повинна бути відома заздалегідь. Все зберігається всередині, всі таємниці і загадки розкриваються безпосередньо в кімнаті. Потрібно тільки знайти цю інформацію, для цього не потрібно користуватися Гуглом або книгами, якщо це тільки не частина антуражу кімнати.
  5. Якщо Ви вибираєте складний рівень кімнати, будьте готові до того, що все відразу не вийде, і доведеться попітніти. Більшість кімнати середнього рівня складності, але і тут не все так просто. Легкі – це зазвичай дитячі квести.

В цілому, в квест кімнаті Вас чекає море задоволення, позитивних вражень і цікавих пригод. Це можливість поспілкуватися зі старими друзями, колегами, рідними людьми – всіма, з ким давно не бачилися, але хотіли б бачити, з тими, з ким хочеться побути разом, і все це в незвичайній обстановці.