Чого не вистачає любителям квестів?

Багато хто дивується, навіщо люди платять гроші, щоб бути замкненими в кімнаті. А потім ще думати, розгадувати якісь головоломки, напружувати звивини, міркувати. Взагалі-то за це нам повинні платити.
По-перше, за такою логікою, незрозуміло, що робити з любителями комп’ютерних ігор, які серйозно вкладаються в розвага, і при цьому їм треба думати, як проходити квест з мінімальними втратами і максимальним винагородою. А, по-друге, напружуватися тільки на роботі – це погана ідея, тому що в звичайному житті теж можуть трапитися складності, і доведеться щось вирішувати, а до всього іншого це ніяк не сприяє саморозвитку.

1-300x202 Чого не вистачає любителям квестів?
Більшості ж людей, як це не дивно, не вистачає:
1. Адреналіну, тому вони сідають на екстремальні атракціони, а потім записуються на хоррор-квести, наприклад, в «Лабіринт».
2. Казки. Такі люди дуже люблять фентезі, тому квест про Гаррі Поттера – це ще одна можливість зануритися в улюблений світ, приміряти на себе образ улюбленого героя, опинитися в тих же обставинах, що і він. Сюди ж можна віднести «Алісу в країні чудес» і інших «Піратів Карибського моря» і білих ходоків.
3. Інтелектуального напруги. Так, таке теж буває, і іноді дуже хочеться над чимось подумати, а думати в даний час не над чим. На допомогу приходять хвацько закручені квести.
4. Спілкування. Спілкуватися можна всюди, але часто цього не вистачає багатьом екстравертів. Іншим же людям, які, навпаки, дуже сильно соромляться і скромні при спілкуванні, квест кімната допомагає розслабитися.
5. Подій, які можна запам’ятати. Сьогодні у багатьох так складається життя, що один день схожий на інший. І хочеться внести різноманітність. Люди борються з цим по-різному. І похід в квест кімнату – один із способів внести різноманітність в розмірене життя і повсякденність.
А іноді людям не вистачає всього перерахованого вище, і вони тоді відвідують захід, що об’єднує театральна вистава, інтелектуальну складову, гру, спілкування з друзями, занурення у казку. І все це в одному місці, яке просто потрібно зарезервувати завчасно. У квест кімнаті можна поспілкуватися, пограти, подумати, зануритися в іншу реальність. А після проходження зробити фотографію на пам’ять, щоб запам’ятати те, що відбувається подія надовго. Так що не думайте довго, а бронюйте квест кімнату на зручний час.