Питання, які часто задають

Учасники квестів, як потенційні, так і ті, що вже визначилися, задають питання організаторам. Це природно, особливо для новачків або для тих, хто ще не зробив квест кімнати своєю улюбленою розвагою і проведенням дозвілля. Перед грою організатори пояснюють, як поводитися, на що звертати увагу, де прикладати силу і чи прикладати її взагалі.

Але питання є:

nkIxi9ktZIo Питання, які часто задають

  1. Що робити, якщо не знаємо, що робити? Організатори завжди роблять акцент на тому, що можна попросити підказку. Постійний зв’язок з гравцями в кімнаті дає таку можливість. Тому гравцям можна не хвилюватися, якщо у них щось буде не виходити, організатори прийдуть на допомогу.
  2. Що буде, якщо ми програємо? По-перше, як в тій приказці, «з таким настроєм ми слона не продамо». Налаштовуватися потрібно на перемогу. По-друге, якщо Ви не зумієте вийти вчасно, нічого страшного не станеться. Це привід прийти ще раз і взяти участь у квесті.
  3. Чому так дорого? На організацію квесту і на підтримку кімнати в належному стані витрачається багато часу. Щоб створити відповідну атмосферу, потрібні красиві антуражні декорації. Не варто забувати про завдання і головоломки, які роблять квест квестом.
  4. Чому треба заздалегідь замовляти кімнату? Тому що цей час вже може бути зайнятий іншими учасниками. Варто подивитися на сайті табличку після опису кімнати, де буде зазначено час, який зайнятий, і вільний. Про скасування також краще попередити заздалегідь.
  5. А можна з дітьми? Зазвичай можна, якщо кімната – не зовсім хоррор. Квест руми для різних вікових груп, починаючи від шкільного і закінчуючи пенсійним. Також є персонально дитячі кімнати, куди можна привести дитину відзначити день народження або будь-яке інше свято у веселій і пізнавальній атмосфері.
  6. З ким краще йти? З друзями, колегами, родичами. З ким хочете, з тим і приходьте. Важливо, щоб вам було весело і цікаво. Звичайно, якщо Ви прагнете створити команду супергероїв, то можна підібрати спеціальних людей, які вже не раз брали участь в квестах і виходили переможцями.
  7. Яку вибрати тему? Це теж все залежить від учасників і іноді від компанії, що зібралася адже, наприклад, далеко не всі люблять страшні квести.

Багато хто вибирає теми заздалегідь, але якщо візит спонтанний, варто порадитися з організаторами, вони напевно порекомендують відповідну для всіх квест кімнату.