Популярні запитання відвідувачів квест-кімнат

Щоб максимально проінформувати кожного, хто вирішив відвідати квест-кімнату творчого об’єднання «Ізоляція», ми склали окремий список актуальних запитань. Подивіться уважно, можливо, до нього ввійшли і теми, які цікаві Вам.

Соромишся ЗАПИТАТИ? Шукай відповіді тут!

ВІК

За віком обмежень ніяких немає. Однак, діти до 14 років зможуть взяти участь у квесті тільки у супроводі обох батьків, оскільки розв’язати деякі загадки самостійно буде складно.
Цільова аудиторія – активні люди до 55 років. Часто доводиться спостерігати щасливі обличчя тих, кому дарують проходження квесту в якості подарунка на дорослий чи дитячий день народження у Харкові або з іншої нагоди. Якщо і Ваш іменинник / іменинниця молоді та позитивні, вони, безсумнівно, будуть раді і надовго запам’ятають такий оригінальний презент.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ

Залежно від обраного квесту команда може включати від двох до шести чоловік. Відзначимо, що ціна проходження квест-кімнати на сайті вказана з розрахунку команди з чотирьох гравців, за інших учасників необхідно доплачувати окремо.

СПЛАТА

Сплата здійснюється на місці, безпосередньо в день заходу. Бронювання не передбачає передоплату. Для бронювання квесту залиште заявку на сайті, після адміністратор передзвонить Вам. Якщо тричі не додзвонимось, можемо самостійно скасувати заявку.
Якщо гра вже оплачена онлайн або сертифікатом, але прийти на неї Ви не можете, обов’язково попередьте про це мінімум за 5 годин до запланованого початку квесту. За таких обставин здійснюється перенесення гри на зручний час. Інакше вартість не повертається.

ЩО ПОТРІБНО МАТИ ПРИ СОБІ?

У день заходу крім сплати від Вас більше нічого не потрібно.

ЩО КРАЩЕ ОДЯГНУТИ? ВЗУТИ?

У нас немає ніяких дрес-кодів! Приходьте в комфортньому для себе одязі і взутті.

ЯКІ Є ПРАВИЛА?

Усередині квестовой кімнати заборонено фотографувати і знімати відео. Перед початком організатори попросять залишити телефони, ноутбуки, фотоапарати, планшети та інші пристрої.
Чому так? Все просто: показ фото іншим учасникам усуне їх інтерес і бажання пройти квест самостійно. Також неприпустимо проходження квесту в стані сп’яніння.

ЧИ ПОТРІБНІ СПЕЦІАЛЬНІ ЗНАННЯ?

Квести не перевіряють фізичні або інтелектуальні здібності. Щоб вийти переможцем, досить проявити спостережливість, логіку і увагу до деталей.