Цільова аудиторія квест кімнат

Хто ж ходить в квест кімнати? Насправді квеструми відвідують різні люди. Вони можуть працювати, бути студентами, школярами, отримувати пенсію і заробітну плату, жити в місті-«мільйоннику» або обласного підпорядкування. Однак є деякі ознаки, які об’єднують цінителів цього виду розваг.

5-300x200 Цільова аудиторія квест кімнат

  1. Люди, які не звикли, щоб їх дні були схожі один на одного. Вони всіляко намагаються урізноманітнити дозвілля, придумати нові розваги. Їх роботи творчі, а навіть якщо не так, то це зайвий привід завітати в квест кімнату. Вони намагаються придумувати, як провести час, дбають про те, щоб їх життя було цікавим і незвичайним.
  2. Любителі комп’ютерних ігор. Одна справа – сидіти за комп’ютером, а інша справа – стати безпосереднім учасником дійства. Тобто геймери, які відвідують квест кімнати хочуть безпосередньої участі і занурення в улюблений або просто будь-який інший світ.
  3. Люди, які хочуть приміряти новий образ. Це можуть бути ті, хто не став акторами,або ж ті, хто хоче прожити не тільки свою, а й кілька життів, думати, як інший персонаж, опинитися в іншій ситуації, в якій в реальному житті не опинишся.
  4. Ще одна велика цільова аудиторія квест кімнат – це діти. Існують спеціальні квести для дітей і універсальні, куди можуть ходити діти з дорослими або дорослі з дітьми – кому, як завгодно. Дитячі квести – відмінне рішення, якщо потрібно відзначити день народження або просто влаштувати цікаву дитячу вечірку з розважальним шоу, завданнями, що допомагають дізнатися більше про навколишній світ, і, звичайно, з солодким столом.
  5. Люди, які приїхали в місто у справах або в гості до родичів. І їх вечірню програму замість театру або кіно може запросто скласти цікава квест кімната. Благо, в великих містах зараз є, з чого вибрати.
  6. Іменинники, люди, які відзначають професійне свято. Квест кімната – відмінне рішення, щоб цікаво відзначити свято, зробити його незвичайним.
  7. У квест кімнату водять «других половинок», наприклад, на побачення, тому що у багатьох виходить дізнатися один одного трохи краще саме в незвичайній ситуації.

В цілому ж, в квест кімнаті може виявитися будь-яка людина, випадково або завчасно забронювавши рум на певний час. Кожен зможе відшукати в цьому типі дозвілля щось своє, зібрати команду супергероїв і стати завзятим шанувальником квестів.