«Аліса в Задзеркаллі» VS «П’ятниця 13-е» – чому квест кімната не обов’язково повинна лякати

Кожен, хто вирішує провести час з користю для розуму і при цьому гарненько розважитися, перш ніж відправиться бронювати квести у Києві або будь-якому іншому місті, спочатку вибирає сюжет собі до душі. Для досвідчених гравців завдання зводиться до пошуку новинок і уважного читання рецензій і відгуків, нарівні з новачками, тим паче, що істинного шукача пригод так просто не злякати будь-якими складнощами.

Між тим, іноді бувають випадки, коли тематика стає важливим чинником:

– Треба вибрати квест кімнату для дітей або змішаної команди;
– В грі дуже хоче прийняти участь вразлива людина;
– Хочеться чого-небудь незвичайного.

Далеко не усі, спокійно реагують на вигляд навіть штучної крові або не готові опускати руку за черговим ключем у банку з “людськими нутрощами”. Так, квест це гра, але в по-справжньому продуманих локаціях забуваєш де правда, а де вигадка, і іноді трапляються істерики, у той час як зворотній відлік ніхто не зупиняє. Що вже і говорити про всякі лабораторії божевільних учених, будинки маніяків і так далі, котрі встигли порядком набриднути вірним прибічникам жанру.
Ідеальним рішенням для дорослих можна назвати квести, що так чи інакше інтерпретують історію фільму «Похмілля у Вегасі», де герої прокинулися і виявили що їх друг, пропав, а вони нічого не пам’ятають. До речі, більшість квест кімнат, що пропонують розібратися, що ж сталося під час вчорашніх веселощів, і куди ж поділися ключі від вхідних дверей, мають віковий ценз 16+, втім, як і «дуже страшні», але при цьому куди веселіші. Так що головну проблему – якомога більше розширити цільову аудиторію вони не вирішують.IMG_5397-300x200 «Аліса в Задзеркаллі» VS «П'ятниця 13-е» - чому квест кімната не обов'язково повинна лякати
Зовсім інша справа – казки. У цю категорію об’єднані всілякі квесты за мотивами “Гаррі Поттера”, “Пісні Льоду і Полум’я”, “Аліси в Країні Чудес” і не лише. Причому гравцям навіть не обов’язково бути в курсі сюжету – розгадати загадки, як і раніше можна тільки озброївшись логікою і працюючи спільно. Проте фанатам того, або іншого вигаданого світу, буде неймовірно приємно повністю зануритися в його атмосферу.
Окремий аргумент на користь казкових квест-кімнат – величезна популярність такого формату розваг як серед дітей, так і серед дорослих, а лякатися там нічого, окрім можливості назавжди залишитися в “Задзеркаллі”, так і не зумівши стати справжнім героєм!