Актуальні ідейні тренди для створення нових квест-кімнат

У сучасній індустрії розваг досить складно зайняти свою нішу, оскільки будь-яка більш чи менш цікава ідея моментально розхапується сотнями підприємливих проектів, які повсюдно використовують їх в масштабних комерційних цілях.

Що стосується квест-кімнат, в даний час це явище отримало настільки потужний розвиток, що ідей по створенню цікавих кімнат з химерними антуражами на самий різний манер сьогодні більш ніж достатньо. Таким чином, в квеструм-індустрії сформувалося таке поняття, як тренди, яким керуються багато розробників, щоб створити більший ажіотаж, ніж у їх діючих конкурентів. Про найбільш популярних і затребуваних варіанти створення нових квест-кімнат ми і поговоримо сьогодні.

Театралізація і постановочні інсталяції з повним зануренням в гущу подій

Чи є щось спільне у контрабандистів часів Порто-Франко і інцидентом на ЧАЕС? Або, наприклад, щось загальне мiж фінансовим дилером з Уолл Сріт та божевільним капелюшником iз роману Льюїс Керол? Відповідь – безумовно, є, оскільки все це сюжети квест-румів які пропонують увазі гравців по всьому світу ігрові проекти в реальному житті в жанрі «Escape the room».

Творці найбільш популярних квест-кімнат по всьому світу впевнені в тому, що головною умовою для повного занурення гравця в атмосферу є залучення акторів і, зрозуміло, якість акторської гри.lE6oTnlZ-po-300x200 Актуальні ідейні тренди для створення нових квест-кімнат

Яким би не був антуражний «сеттінг» сцен, представлених в рамках тієї або іншої кімнати, розробники всіляко намагаються доповнити його залученням професійного акторського складу. Це притаманна риса для квеструмiв западного формату. Згадати хоча б горезвісний «Форт Бойард» з його бородатим чарівником і двома кумедними карликами. Всі вони створювали неповторну атмосферу загадкового подорожі в потаємні засіки нашої планети.

З квест кімнатами приблизно усе аналогiчно. У акторів є чіткий сценарій та алгоритм дій в певних ситуаціях, як є певний програмно-поведінковий крипт у основних або побічних персонажів в комп’ютерних іграх жанрів квест і адвенчура.

Сюжетні постановки і залучення популярних фентезійних всесвітів

Крім узагальнених «сеттингiв» у вигляді камери ув’язненого, кабінету слідчого, цирку, гаражів та інших «майданчиків для гри», останнім часом розробники квест-румів нерідко звертаються до тематики популярних ігрових і «кіношних» всесвітів.

Так на хвилі популярності серіалу «Гра престолів» і фільмів за участю супергероїв та їх антагоністів з всесвіту Marvel або DC стали активно розвиватися постановочні кімнати, буквально просочені духом цих найактуальніших сьогодні всесвітів.