Акції!

 Акція «Ізолюй батарейки» в Харкові

photo_2022-01-08_16-11-21 Акції! На кожній адресі квест-кімнат «Ізоляція» встановлено спеціальні бокси, де ви можете утилізувати батарейки. Після першої та другої утилізації ви отримуєте тематичні стікер, а після третьої – сертифікат на знижку 10% у будь-яке із квест-кімнат «Ізоляції»!
 

Акція «Велика компанія» в Харкові

20190920_135835 Акції!Якщо клієнти бронюють 3 і більше квест-кімнат одночасно, то на всі кімнати діє знижка 10%. Під час бронювання квест-кімнати обов’язково повідомте промокод «Компанія» оператору за телефоном, тільки тоді акція буде активована! Знижка не поширюється на доплату за 5-го і більше гравця в кімнату, а також на додаткові послуги. Акції не підсумовуються. Термін дії акції з 20.08.20 до 31.12.22

 

Акція «День Народження в Ізоляції» у Харкові

Banner_Izolyatsia_DR_2 Акції!У день народження іменинника (+7 днів) можна отримати знижку 10% на всі кімнати, які забронював іменинник! Обов’язкова умова – при собі мати оригінал документа (НЕ фото документа!), що підтверджує День Народження іменинника (паспорт, свідоцтво про народження, id-карта) для пред’явлення адміністратору, щоб зробити фотопідтвердження. Під час бронюванні квест-кімнат обов’язково повідомте промокод «Свято» оператору за телефоном, тільки тоді акція буде активована! Знижка не поширюється на доплату за 5-го і більше гравця в кімнату, а також на додаткові послуги. Акції не підсумовуються. Термін дії акції з 20.08.20 до 31.12.22.

Акція у Харкові

IZOLYACIYA_ROT_Raskolnikov_print Акції!Акція: після відвідування будь-якої квест-кімнати «Ізоляція» у Харкові, можна попросити адміністратора виписати картку на відвідування Ігрового бару «РОТ».
Якщо клієнт, протягом години після квест гри, відвідає Ігровий бар РОТ з акційною карткою, яку йому виписав адміністратор квест-кімнат Ізоляція, то відвідувач може отримати безкоштовний подарунок! Під подарунком мається на увазі безкоштовний кальян або чайник чаю або 1 година гри на приставки PS4 або 30 хвилин метання сокири в Закритому барі метання сокир “Раскольников”. Картка, яку виписав адміністратор Ізоляції діє 1 день з моменту видачі. У разі повної посадки в закладі Ігровий бар «РОТ», адміністратор закладу видає безкоштовну карту на подарунок (на вибір клієнта), яка не мають терміну придатності. В акції беруть участь особи від 18+ років. Обов’язковою умовою акції є дозаказ будь-якій позиції з меню закладу до безкоштовного подарунку! » Акція діє до 31.12.2022

Акція «Грай більше – плати менше» 

Akciya-1-1024x682 Акції! Умови акції: якщо команда від 2-х до 5-х людей після проходження однієї кімнати захотіла пограти ще в одній кімнаті (іншій) в тому ж складі в той же день, вона отримує знижку 10% на відвідування від базової ціни згідно броні на сайті http://www.izolyatsiya.com.ua/ з урахуванням додаткової людини (якщо вона є). Якщо команда від 2-х до 5-х людей після проходження 2-ї кімнати захотіла взяти ще одну кімнату (третю), в тому ж складі в той же день, вона отримує знижку 15% від базової ціни згідно броні на сайті http://www.izolyatsiya.com.ua/ з урахуванням додаткової людини (якщо вона є). У наступні кімнати в цей день команда в тому ж складі може піти зі знижкою 15%.
Знижка не переноситься на наступний і будь-який інший день, а також не діє за замовлення однією компанією відразу двох і більше квест-кімнат на один і той же час. Якщо в команді більше 5-ох осіб, і вони хочуть замовити 2 і більше кімнат відразу, то вони сплачують згідно броні на сайті http://www.izolyatsiya.com.ua/ в повному обсязі. Знижку на другу і наступні кімнати здійснює адміністратор, попередньо перевіривши інформацію за попередніми бронями. Акція працює в межах одного міста!

 

Акція «Спекотна осінь»

Akciya-2-1024x682 Акції!Акція діє з 20.08.20 до 01.11.22. Під час відвідування квест-кімнати від «Ізоляція» адміністратор видає команді 1 акційну картку і ставить в ній печатку про проходження кімнати, пише назву кімнати, дату, час і ставить в ній своє ім’я, а також ставить дату видачі карти. Під час відвідування наступної кімнати ставиться друга печатка і т.д. Картку з 4-ма печатками можна обміняти на настільну гру за адресою, де проходила остання гра. Картка вилучається адміністратором після надання подарунка. Термін дії карти дорівнює 3 місяці з дати першої гри. Якщо по закінченню тримісячного терміну до цієї картки не було поставлено 4 печатки, то карта анулюється. Якщо в карті є 4 печатки та необхідні позначки адміністратора, то клієнт має право обміняти її на подарунок протягом тримісячного терміну з моменту першої печатки. Після чого карта анулюється, і її вже не можна буде обміняти на подарунок. Важливо! На команду, яка відвідала тільки одну кімнату, ставиться тільки одна печатка. У разі, коли бронюється 2 і більше кімнат одночасно, адміністратор видає на кожну кімнату 1 картку з занесенням 1 печатки в неї. Отримання другої, третьої і четвертої печатки обов’язково за наявності старої картки з попередньою печаткою. Печатки на різних картках не підсумовуються. Одну картку з чотирма печатками можна обміняти на один подарунок на вибір вартістю двісті гривень. Якщо у вас дві і більше діючих карток з печатками, ви можете обміняти їх на подарунок загальною вартістю двох карток. Також, якщо подарунок коштує дорожче номіналу картки, ви можете доплатити різницю. Різниця на подарунок дешевше номіналу картки; не повертається. Акція працює в межах одного міста!

Акція «Сувора зима»

Akciya-3-1024x682 Акції!Акція діє з 01.10.20 по 01.03.22. Під час відвідування квест-кімнати від «Ізоляція» адміністратор видає команді 1 акційну картку і ставить в ній печатку про проходження кімнати, пише назву кімнати, дату, час і ставить в ній своє ім’я, а також ставить дату видачі карти. Під час відвідування наступної кімнати ставиться друга печатка і т.д. Картку з 4-ма печатками можна обміняти на настільну гру за адресою, де здійснювалася остання гра. Картка вилучається адміністратором після надання подарунка. Термін дії карти дорівнює 3 місяці з дати першої гри. Якщо по закінченню тримісячного терміну до цієї карту не було поставлено 4 печатки, то карта анулюється. Якщо в карті є 4 печатки та необхідні позначки адміністратора, то клієнт має право обміняти її на подарунок протягом тримісячного терміну з моменту першої печатки. Після чого карта анулюється, і її вже не можна буде обміняти на подарунок. Важливо! На команду, яка відвідала тільки одну кімнату, ставиться тільки одна печатка. У разі, коли бронюється 2 і більше кімнат одночасно, адміністратор видає на кожну кімнату 1 картку з занесенням 1 печатки в неї. Отримання другої, третьої і четвертої печатки обов’язково за наявності старої картки з попередньою печаткою. Печатки на різних картках не підсумовуються. Одну картку з чотирма печатками можна обміняти на один подарунок на вибір вартістю двісті гривень. Якщо у вас дві і більше діючих карток з печатками, ви можете обміняти їх на подарунок загальною вартістю двох карток. Також якщо подарунок коштує дорожче номіналу картки, ви можете доплатити різницю. Різниця на подарунок дешевше номіналу картки; не повертається. Акція працює в межах одного міста!

 

Акція «Яскрава весна» в Харкові

600kh900_VESENNYAYA-akciya Акції!
Срок действия акции с 01.03.21 до 31.06.22
При посещении квест-комнаты от Изоляция, администратор выдает команде 1 акционную карточку и ставит в ней печать о прохождении комнаты, пишет название комнаты, дату, время и ставит в ней свое имя, а также ставит дату выдачи карты. При посещении второй комнаты ставится вторая печать и т.д. Карточку с 4мя печатями можно обменять на настольную игру по адресу, на котором осуществлялась последняя игра. Карточка изымается администратором после предоставления подарка. Срок действия карты равен 3 месяца с даты первой игры. Если по истечению 3х месячного срока, в данную карту не было поставлено 4 печати, то карта аннулируется. Если в карте есть 4 печати и необходимые отметки администратора, то клиент имеет право обменять ее на подарок в течении 3х месячного срока с момента первой печати. После чего карта аннулируется и ее уже нельзя будет обменять на подарок. Важно! На команду, которая посетила только одну комнату, ставится только одна печать. В случае, когда бронируется 2 и более комнат одновременно, администратор выдает на каждую комнату 1 карточку с занесением 1 печати в нее. Получение второй, третьей и четвертой печати обязательно с наличием старой карточки с предыдущей печатью. Печати на разных карточках не суммируются. Одну карточку с четырьмя печатями можно обменять на один подарок на выбор стоимостью двести гривен. Если у вас две и больше действующих карточек с печатями, вы можете обменять их на подарок общей стоимостью двух карточек. Также, если подарок стоит дороже номинала карточки, вы можете доплатить разницу. Разница на подарок дешевле номинала карточки не возвращается. Акция работает в пределах одного города!

 

Акція «Отримай подарунок»

600kh900_Proydi-4-komnaty Акції!Період дії акції з 01.06.2018 по 31.12.2022

Механіка акції: При відвідуванні квест-кімнати від Ізоляція адміністратор видає акційну картку і ставить в ній відмітку про проходження першої квест кімнати. При відвідуванні другий кімнати ставиться ще одна печатка і т.д. Картку з 4-ма печатками можна обміняти на настільну гру на вибір: “Уно”, “Монополія”, “Мафія” або інший подарунок, який є в наявності. Картка вилучається адміністратором після надання подарунка.

Важливо! На команду, яка відвідала одну кімнату, видається тільки одна картка і ставиться тільки одна печатка. У разі корпоративу, Дня Народження і іншого, коли бронюється 2 і більше кімнат одночасно, адміністратор видає на кожну кімнату 1 картку з занесенням 1 друку в неї. Отримання другої, третьої і четвертої друку обов’язково з наявністю старої картки з попередньою печаткою. Особам які не досягли 18 років в якості подарунка видається тільки настільна гра.
Адміністратор, при сумнівах у віці гравця, може зажадати паспорт, що засвідчує вік клієнта. Кількість подарунків строго обмежено.
При втраті картки, відновленню вона не підлягає.