А ви знаєте, в які квести грає США?

Квестові ігри сьогодні стали надзвичайно популярними в Україні. Практично в кожному великому місті нині можна відвідати квестову кімнату. Це ідеальний варіант дозвілля як для дорослих, так і для дітей, одним словом – для всіх, хто хоче додати в своє життя нотку свіжості і зарядитися бадьорістю і життєвим оптимізмом.

Така розвага не витратна, ні за часом, ні за фінансами. Асортимент квестової діяльності дозволять кожному відшукати щось цікаве і захоплююче.

skydiver__3436465k_650x410 А ви знаєте, в які квести грає США?

Американці знають сенс в розвагах

У це же час, не тільки Україна знаменита наявністю квестової культури. Американці відкрили для себе такий вид розваг відносно недавно – з кінця 2013 року. У США досить-таки швидко квести завоювали симпатію аудиторії, поширилися і стали різноманітними як у плані тематики, так і в специфіці проведення самого ігрового дійства.

Якщо говорити про перші квести, то історично першопрохідцем вважається Puzzle Breaks. Він вмістив в себе чотири різних гри:

1. Escаpe frоm Studiо D: квест, в основу якого було покладено захоплюючу космічну подорож. Приймати участь у ньому могла група до 12 гравців.
2. Grimm еscapе: досить-таки проста головоломка. У себе включає різні завдання – графічні та інтелектуальні. Кількість гравців обмежена – до 12.
3. Hоlliwооd Mуstery – сюжетна квестова дія. Сама ідея взята з фабрики мрій часів сорокових років минулого століття. У квесті можуть брати участь до 200 чоловік.
4. Escaрe from twentу thousand уears – є модифікацією першого квесту. Відмінність полягає в тематиці – всі дії розгортаються в середовищі підводного світу.

Кількість гравців розширено до 14.

Ці ігри досить швидко завоювали симпатії величезного кола користувачів, незалежно від їх віку, професії, статі та спектра інтересів. Квести охопили всю США. Почавши свій рух в Сан-Франциско, вони поступово переміщалися вздовж усього західного узбережжя, і, в результаті опинилися в Нью-Йорку. На появу та популяризацію нового виду ігор вказує щоденна газета (в Америці – новини NY dаilу), де говориться про можливі варіанти квестів. Серед різних варіантів виділяє: «Тему Шерлока Холмса» і штаб-квартиру Джеймса Бонда.

На сьогоднішній момент встановлено величезну кількість різнопланових квестових ігор. Серед тих, які легко можна відвідати в Україні (включаючи місто Харків) ігри в темряві, в яких доводиться використовувати різні органи чуття. Сьогодні стають популярними надзвичайно квести із захопленням влади в мережі (Інтернеті), різні електронні замки.