А чи не пройти квест

Не знаєте, чим зайнятися на вихідних? Чи не хочеться йти після роботи додому, а в кінотеатрі не йде нічого цікавого? Приїхав друг з іншого міста, і Ви думаєте, куди б його зводити. Відповідь на всі ці питання одна – квест-кімната. Це відмінне місце для проведення часу з будь-якою компанією, адже кожен, незалежно від віку, професії і смакових переваг, напевно отримає масу позитивних емоцій від цікавої, незабутньою гри.

unnamed А чи не пройти квест

Переваги ескейпрум

Сказати, що квест-кімнати користуються популярністю – не сказати нічого. Це захоплюючий, незвичайний, універсальний вид розваг, від якого в захваті кожен, хто хоча б раз брав участь в грі. У чому ж секрет такого величезного попиту:

  • широкий асортимент квест-кімнат, який постійно розширюється – чому б Ви не віддавали перевагу: детективам, містичним історіям, жахам, дитячим казкам, тут знайдеться абсолютно все;
  • доступність – відвідати ескейпрум може кожен бажаючий, для цього не потрібно мати будь-яких знань або навичок або витрачати великі суми, Вам достатньо зібрати компанію з 2-5 чоловік, заздалегідь забронювати час гри і можна вирушати назустріч неймовірним пригодам;
  • високий рівень оформлення: ретельно продумані сюжети, якісні, реалістичні декорації, грамотно підібране світловий та звуковий супровід – організатори зробили все для того, щоб Ви повністю поринули в атмосферу гри, забувши на час про існування реального світу.

Відвідати квест-кімнату можна в будь-який будній чи вихідний день. Також участь в грі можна приурочити до колективного події: дня народження, корпоративного заходу, зустрічі однокласників та ін. Вибираючи рум, важливо враховувати досвід і смакові переваги всіх учасників. Спеціально для новачків створені гри з низьким рівнем складності. Тим, хто вже бував в квест-кімнаті, відмінно підійдуть середні і складні ігри, завдання яких вирішити вже не так просто і необхідно докласти максимум зусиль, щоб знайти ключ від виходу.

На особливу увагу заслуговують дитячи ескейпрум. Це цікаві, розвиваючі ігри, від яких в захваті хлопці та дівчата різного віку. Квест – вдале рішення для проведення позакласного заходу або дитячого дня народження, адже малюки дуже активні, і їх неодмінно потрібно чимось зацікавити, посиденьки за столом не для таких компаній.