А що зробиш ти, коли опинишся замкнутим у квест кімнаті?

Провести по-справжньому незабутній час пропонує Вам «Ізоляція». Це творче об’єднання вже відоме багатьом любителям цікавого та незвичайного дозвілля.

Свою популярність в Харкові «Ізоляція» зуміла завоювати завдяки захоплюючим квестам, тематика яких постійно оновлюється. На цей момент все частіше доводиться приймати гостей з інших міст України, яким тут, безумовно, тільки раді.

За підсумками годинного перебування під замком, квест залишає велику кількість емоцій, які змушують дивитися на навколишній світ абсолютно під іншим кутом, дозволяючи побачити те, що ще зовсім недавно здавалося абсолютно непомітним.

Яку б відвідати?

В арсеналі компанії розробки кількох тематичних напрямків:

• «Тюремна камера»;
• «Гараж»;
• «Лабораторія божевільного»;
• «Очима фотографа»;
• Літнє оновлення «Темнота»;
• «Кімната допитів».

Коли опиняєшся узаперті – квест кімната набуває зовсім інших фарб

Новачкам, які тільки відкривають для себе світ квестових ігор, рекомендуємо відвідати більш легкі для проходжень кімнати, наприклад, «Тюремна камера».
Більш досвідченим любителям екстриму та інтелектуального дозвілля, ми б порадили побувати в «Лабораторії божевільного» чи в більш складних – «Кімнаті допитів», «Очима фотографа», «Гараж».

Тим же, хто знайшов в таких іграх своє хобі, черпає звідси життєву силу і отримує сильний заряд позитивних емоцій, запрошуємо в новинку літнього сезону 2015 – «Темнота» – узаперті – квест, відгуки на який ще не численні, а тому Вам буде ще більш цікаво розвідати все самому.

Як встигнути вибратися вчасно?

Для того, щоб вибратися з квестового приміщення, Вам доведеться проявити кмітливість. Не варто також забувати і про те, що Ви всередині не один, тому не тягніть все на собі. Краще подбайте про те, щоб оперативно налагодити колективну роботу. Прислухайтеся один до одного, допомагайте і тоді труднощі стануть вирішеними.

Усіх, хто знаходиться узаперті, квест зближує, змушує діяти як одна команда. У Вас є всього година – 60 хвилин, щоб вирішити ряд завдань і головоломок. Діяти необхідно поступово, обдумано і неквапливо. Важливо бути вкрай уважним, намагатися помічати будь-які дрібниці і відразу ж зв’язувати їх в логічні ланцюжки.
Не забувайте повідомляти всім членам команди про те, що Ви щось виявили, діліться своїми спостереженнями та припущеннями. Адже, часто так буває, що думка однієї людини може привести до зовсім іншого логічного висновку.

Не варто метушитися і панікувати. З собою Вам дадуть тимчасовий таймер – він дозволить Вам самостійно контролювати час.

За підсумками випробування всім учасникам пропонується зробити спільне фото з будь-якими атрибутами з квестового приміщення. Фотографії виходять яскраві і живі.

Для учасників деяких квестів пропонується спеціальна форма, наприклад в «Лабораторію божевільного» пускають в медичних халатах, а в «Тюремній камері» видають чорні пов’язки на очі.