5 причин подарувати друзям і рідним похід в квест кімнату

Новорічні свята – час дарувати подарунки, а те, що практично увесь січень складається з вихідних днів, відмінний привід провести вільний час з користю для душі і розуму. Квест кімната – ідеальне місце для поціновувачів інтелектуальних розваг, тож оформлене бронювання на одну з ігор стане чудовим сюрпризом під ялинку та не тільки!

Квести – приємний і корисний подарунок

Звичайно, в першу чергу від презенту у вигляді гри в квест кімнаті будуть в захваті школярі і студенти. Ще б пак, адже у них канікули і море вільного часу, а погода на вулиці не завжди розташовує до активного відпочинку. Поки лижі та санчата чекають свого часу на балконі, а батьки щосили переживають про те, що їх спадкоємці проводять час за комп’ютером, саме час спробувати свої сили у вирішенні захоплюючих головоломок в детально продуманих локаціях. 6-300x200 5 причин подарувати друзям і рідним похід в квест кімнатуПроте, тим, кому «трохи за 20» так само обов’язково сподобається можливість приміряти роль детектива або героя, що рятує власне життя або цілий світ, а все тому що квест кімнати – це:
1. Весело. Серед безлічі видів розваг на будь-який сезон квест кімнати можна назвати самим незвичайним проведенням часу. Купа незабутніх вражень гарантована кожному, хто переступить поріг незалежно від його віку.
2. Нестандартно. У квест кімнат величезна кількість прихильників по всьому світу, що і недивно. Можливість зануриться в нову атмосферу, відчути себе в центрі незвичайного сюжету і проявити кращі якості – можна по праву назвати найкращим подарунком!
3. Корисно. Інтелектуальні ігри – чудова розминка для розуму у будь-якому віці, а разом з можливістю нагадати собі, що дрібна моторика – це не лише набір тексту на клавіатурі ПК або екрані смартфону, користь від квест кімнат складно переоцінити.
4. Комунікативно. Квест-кімнати розраховані на командну гру, а значить доведеться зібрати друзів і від душі повеселитися разом з ними.
В якості окремого бонусу, варто згадати про ціни на ігри – їх вартість менше ніж квитка в кіно, а значить до усіх переваг такого подарунка можна додати і економічність.
До речі, тим хто зібрався відправиться в новорічну подорож по просторах України можна подарувати гру практично у будь-якому мегаполісі. Одне з міст де тільки нещодавно з’явилася можливість відвідування квест кімнати – Кривий Ріг, а в усіх обласних центрах нашої країни эскейп руми вже давно чекають шукачів пригод!