5 причин відвести дитину в квест-кімнату

Діти – це невичерпне джерело енергії, яку слідна правляти в потрібне русло, інакше вони, безумовно, наламають дров, забезпечивши неприємностями і себе, і батьків. Відмінний спосіб розважити юних шукачів пригод – організувати для них похід в квест-кімнату, тим більше, що цей вид дозвілля став доступний для жителів величезної кількості міст нашої країни завдяки стрімкому розширенню проекту «Ізоляція».

Дитина і «квест-кімната» – наскільки ці поняття сумісні

Деякі люди не довіряють всьому новому, мовляв, в нашому дитинстві такого не було, і чи потрібно воно взагалі моєму малюку? А ось і погано, що не було, а ось і потрібно! Можна виділити кілька основних аргументів на користь квест-кімнат для дітей:

kvestrumrf_odni_doma_photo1-300x202 5 причин відвести дитину в квест-кімнату

  1. Спочатку варто сказати, щоце, дійсно, один з найбільш розвиваючих видів дозвілля для підростаючого покоління. Книжки і заняття обчисленням – це все, звичайно, добре, але як багато дітей готові проводити час подібним чином на вихідних, а ось похід в рум – це розвиваюча гра, яка вимагає від хлопці вуважності, логіки, ерудиції, в якій вони візьмуть участь з великим задоволенням.
  2. Адаптація дитини в соціумі. Звичайно, зараз з’явилася купа модних слів, якими можна прикривати цей упущений батьками момент – «інтроверт», «соціопат», але ніхто насправді не хоче, щоб у його дитини були проблеми зі спілкуванням з однолітками. Спільні походи в квест-кімнату допоможуть хлопцям подружитися, знайти спільну мову і навчитися працювати в команді.
  3. Економія. Напевно, Ви не раз були з дитиною в парку розваг і знаєте, як це зазвичай відбувається: розраховуєш витратити одну суму, але то новий атракціон відкрили, а он в тому кафе морозиво смачне і ще треба прикупити ось цей дорогущу кульку, яка світиться, і в підсумку остаточні витрати просто жахають. З квест-кімнатами все набагато простіше: є фіксована ціна, вона невисока і ділиться на всіх учасників команди. Дитина цікаво і корисно проводить час, а батьки – економлять.
  4. Величезний вибір румів. Не переживайте, що Ви зводитедіточок в «Ізоляцію» один раз і на цьому все розвага закінчиться. Кімнат досить багато, до того ж, розробники проекту постійно створюють нові, так що нудьгувати вам не доведеться протягом тривалого часу, поки малюк не візьме участь у всіх іграх, навряд чи заспокоїться.
  5. Відпочинок для батьків – теж важливий бонус. Поки хлопці будуть розважатися, заводити нових друзів, розгадувати захоплюючі загадки, Ви зможете не робити нічого – чи не це мрія будь-якої мами: трохи спокою і тиші. Найзацікавленіші або ті, що занадто сильно переживають все ж при бажанні можуть стежити за грою дітей на спеціальному екрані.

І це ще не повний список причин, чому квест-кімната є таким гарним варіантом дитячої розваги. Але краще приходьте і переконайтеся в цьому на власному досвіді.